Mėgstate spalvas?

 

   Jums patinka kurti grožį?

 

   O gal pasiilgote gyvenimiškos magijos?

 

   Būtinai atvykite į vieną iš mūsų organizuojamų užsiėmimų.
 

   Užsiėmimai vyksta gryname ore, mažose bendraminčių grupelėse, kūrybiniam procesui vadovaujant savo srities profesionalui - gera nuotaika ir puiki patirtis garantuota! 

   Užsiregistruokite ir, žinoma, susitiksime mūsų meno pievoje.

  

   2021-ųjų užsiėmimų tvarkaraštį paskelbsime birželio mėn. viduryje. Pirmieji sužinokite visas naujienas - prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

   (Beje, jeigu esate kūribingi, galite išmokyti kažko įdomaus ar šiaip norite pasidalinti svarbia informacija susisiekite su mumis ir galbūt jau kitą savaitę visus pakviesime į Jūsų organizuojamą užsiėmimą. Pasiūlymus su trumpu užsiėmimo idėjos bei eigos aprašymu siųskite el.paštu - gerve.ir.lelija@gmail.com)

IMG_2680.JPG

REGULIARIAI ORGANIZUOJAMI ŠIE UŽSIĖMIMAI

MANO PUOKŠTĖ

   (Pradedantiesiems/~1,5h)   

   Šio užsiėmimo metu susipažinsite su mūsų sode žydinčiomis sezoninėmis gėlėmis, žiedų komponavimu į puokštę atsižvelgiant į jų spalvas, formas bei faktūras.
   Sužinosite kokie gėlių kompozicijų stiliai šiuo metu itin populiarūs ir kurie jau ne tokie madingi, taip pat išgirsite keletą gudrybių, kurios prailgins Jūsų puokštės gyvavimo laiką.

 

   Pasirūpinsime visomis reikiamomis darbo priemonėmis bei gėlėmis, atvykite ir susikurkite įspūdingą savo sezoninių gėlių puokštę.

20210530_073817.jpg

KVEPIANTYS AKSESUARAI

   (Pradedantiesiems/~1,5h) 

 

   Dabar gėlėmis puošiamės tik per vestuves, tačiau kažkada tokie kvepiantys aksesuarai buvo itin populiarūs įvairių švenčių palydovai. Kodėl gi neatgaivinus šios žavios tradicijos?

   Kviečiame susipažinti su tokių aksesuarų įvairove (galima puoštis ne tik vainikais ar butonjerėmis!) bei pasigaminti savo papuošalą.

   Pasirūpinsime visomis reikiamomis darbo priemonėmis bei gėlėmis, o užsiėmimą vainikuos mini fotosesija, todėl svarbiausia - gera nuotaika.    

IMG_4639.JPG

ŠVENTINIS STALAS

   (Pradedantiesiems/2h)

   Šio užsiėmimo metu įsitikinsite, jog reikia visai nedaug ir Jūsų vaišių stalas taps tikra puota akims.

   Per vos kelias valandas išmoksite kurti išbaigtą kompoziciją - iš sezoninių skintų gėlių sudėliosite pagrindinę stalo puošmeną (būsime draugiški aplinkai ir nenaudosime floristinės oazės) bei pasirūpinsite visomis likusiomis smulkmenomis. Pažadam, jog rezultatas Jus nustebins!

   Pasirūpinsime visomis reikiamomis darbo priemonėmis bei gėlėmis, o prieš išsiskirstant būtinai prisėsime pasimėgauti kava ir desertu.

20210521_071113.jpg

MENO PIEVA

(Pradedantiesiems/~1,5h)

   Anot vokiečių šiuolaikinio meno eksperto Nicolaus Schafhausen “domėjimąsi menu galima palyginti su knygos skaitymu - taip, žmonės žino, kad reikia skaityti, bet dažniausiai neskiria tam laiko, nors supranta, kad daug praranda.”
   Todėl skirkite šiek tiek laiko menui - išlaisvinkite savo fantaziją,  patirkite kūrybos teikiamą džiaugsmą. Mes kviečiame Jus susipažinti su monotipijos 

(spaudos technologija, kuria yra padaromas tik vienas atspaudas) bei cianotipijos (alternatyvus būdas atspausdinti fotografijas) technikomis ir namų sienas papuošti savo asmeniniu (įrėmintu) meno kūriniu.

   Pasirūpinsime visomis reikiamomis darbo priemonėmis, bus tikrai smagu!

20210401_160842.jpg

   Norėdami užsiregistruoti į vieną iš mūsų organizuojamų užsiėmimų užpildykite žemiau esančią formą.

 

   Elektroniniu paštu gausite žinutę su Jūsų registracijos patvirtinimu bei informacija apie galimus mokėjimo už paslaugas būdus.

 

   Grupėms (5 asm. ir daugiau) taikoma 10% nuolaida, tačiau tik tuo atveju jei už paslaugas mokama iš anksto.

   Norėdami užsiregistruoti į vieną iš mūsų organizuojamų užsiėmimų nepamirškite užpildyti registracijos formos.

REGISTRUOKITĖS:

Iki susitikimo!